Wybierz producenta modułów fotowoltaicznych

Hanwha Q-Cells – niemiecka jakość i koreańska siła finansowa

Od 2012 roku firma stała się częścią Grupy Hanwha, jednego z 8 największych koncernów w Korei Południowej. Składa się w większości z silnych spółek-córek z takich branży, jak:produkcja, budownictwo, finansowe i spędzania wolnego czasu. Grupa jest na wysokim poziomie zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym.

Centrala ds. technologii i innowacji w Niemczech, gdzie rozwijane i testowane są ich moduły. Następnie przekazywane są do produkcji seryjnej w międzynarodowych lokalizacjach produkcyjnych, zaś dystrybucją zajmuje się światowa sieć dystrybucyjna.

O firmie

SHARP to ekspert w produkcji paneli fotowoltaicznych z ponad 55 letnim doświadczeniem. Firma przyczyniła się do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań. Ich moduły wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością w trudnych warunkach atmosferycznych.

O firmie

Ja Solar to światowy lider w produkcji paneli fotowoltaicznych. Firma działa z sukcesami od 2005 roku, a od 2007 znajduje się na rynku od NASDAQ. Ich misją jest zapewnienie modułów o dużej wydajności oraz niezawodności. Produkty objęte są 12-letnią gwarancją na produkt oraz 25-letnią gwarancją na moc liniową.

O firmie

JinkoSolar jest światowym liderem w branży solarnej. Dystrybuuje swoje produkty (ogniwa i moduły fotowoltaiczne) i sprzedaje swoje rozwiązania i usługi w skali międzynarodowej. W dobie rosnącego zapotrzebowania na wysoką wydajność, Jinko Solar wykazał się jako lider technologii ogniw polikrystalicznych osiągając sprawność na poziomie 20,13%.

 

O firmie

SELFA GE S.A. jest polskim producentem modułów fotowoltaicznych oraz elektrycznych elementó1)w grzejnych (tradycje sięgają 1932 roku). Liczne realizacje (prosumenckie instalacje on- i off-grid; farmy PV w kraju i za granicą) świadczą o bogatym doświadczeniu firmy, które uzupełniane jest przez prace badawcze prowadzone we współpracy z instytutami naukowymi.

O firmie

Firma Panasonic Solar utrzymuje najwyższe standardy na każdym etapie produkcji. Aby nasze standardy nie uległy pogorszeniu,wszystkie elementy wytwarzamy samodzielnie. Ta autentyczność jest gwarancją maksymalnej wydajności przy minimalnym zużyciu i jest jednym z warunków naszego sukcesu. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych producentów, którzy kupują ogniwa słoneczne od zewnętrznych dostawców, my sami wytwarzamy ogniwa, począwszy od sztabki – podstawowego budulca systemu fotowoltaicznego.Sztabka składa się z wysokiej jakości krzemu i jest wytwarzana w stanie Oregon w USA. Od tego momentu proces produkcji modułu fotowoltaicznego Panasonic HIT można podzielić na 3 etapy.

Call Now Button