Wybierz producenta modułów fotowoltaicznych

Hanwha Q-Cells – niemiecka jakość i koreańska siła finansowa

Od 2012 roku firma stała się częścią Grupy Hanwha, jednego z 8 największych koncernów w Korei Południowej. Składa się w większości z silnych spółek-córek z takich branży, jak:produkcja, budownictwo, finansowe i spędzania wolnego czasu. Grupa jest na wysokim poziomie zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym.

Centrala ds. technologii i innowacji w Niemczech, gdzie rozwijane i testowane są ich moduły. Następnie przekazywane są do produkcji seryjnej w międzynarodowych lokalizacjach produkcyjnych, zaś dystrybucją zajmuje się światowa sieć dystrybucyjna.

O firmie

SHARP to ekspert w produkcji paneli fotowoltaicznych z ponad 55 letnim doświadczeniem. Firma przyczyniła się do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań. Ich moduły wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością w trudnych warunkach atmosferycznych.

O firmie

Ja Solar to światowy lider w produkcji paneli fotowoltaicznych. Firma działa z sukcesami od 2005 roku, a od 2007 znajduje się na rynku od NASDAQ. Ich misją jest zapewnienie modułów o dużej wydajności oraz niezawodności. Produkty objęte są 12-letnią gwarancją na produkt oraz 25-letnią gwarancją na moc liniową.

O firmie

JinkoSolar jest światowym liderem w branży solarnej. Dystrybuuje swoje produkty (ogniwa i moduły fotowoltaiczne) i sprzedaje swoje rozwiązania i usługi w skali międzynarodowej. W dobie rosnącego zapotrzebowania na wysoką wydajność, Jinko Solar wykazał się jako lider technologii ogniw polikrystalicznych osiągając sprawność na poziomie 20,13%.

 

O firmie

Risen Energy to wiodący producent wysokiej wydajności produktów fotowoltaicznych. Firma założona w 1986 roku od początku czołowe miejsce w rankingach producentów modułów PV. Risen Energy jest cenionym dostawcą rozwiązań branży PV na całym świecie. Firma jest jednym z pionierów branży solarnej i jest postrzegana jako ekspert w dziedzinie badań i rozwoju nowych produktów. Firma jest jednym z najbardziej wydajnych i stabilnych finansowo producentów w branży. Dzięki obecności na rynku i wysokim statusie wiarygodności finansowej jest w stanie dostarczać wysokiej jakości produkt zarówno do małych instalacji domowych jak i dedykowany projektom wielkoskalowym.

O firmie

Innowacyjne i energooszczędne panele fotowoltaiczne LG. Wyróżniają się one wysoką sprawnością oraz zwiększoną wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Ogniwa słoneczne LG wykazują dużą odporność na takie czynniki jak zaleganie śniegu czy silny wiatr.

LG to jeden z liderów w dziedzinie fotowoltaiki. Oferowane przez tego producenta moduły PV zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Są wydajne, niezawodne i trwałe. Gwarantują długoletnią żywotność instalacji fotowoltaicznej.

Call Now Button