Instalacja Fotowoltaiczna jako stabilna inwestycja?

Zużycie prądu w gospodarstwie oraz cena kilowata stale rośnie. W chwili obecnej za jeden kWh płacimy około 72 groszy a według prognoz na rok 2022 stawka ma wzrosnąć do 82 groszy. Kilka groszy więcej to dla wielu niewielka podwyżka, lecz w skali roku rachunek wzrośnie o 20 proc., a z naszej kieszeni zniknie kilkanaście, a może i  kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

Instalacja Fotowoltaiczna ze względu na spadek cen na rynku PV oraz atrakcyjne dopłaty i dofinansowania dla wielu osób staje się osiągalna. Stopa zwrotu inwestycji w fotowoltaikę może wynieść nawet 16 proc. w skali roku, gdzie lokata w banku daje zwrot na poziomie 1 - 1,2 proc. A pamiętajmy, że przy fotowoltaice możemy liczyć na program dotacji Mój Prąd i ulgę termomodernizacyjną.


Wybierz sprawdzoną i wiarygodną firmę z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. NIE CZEKAJ ! ZADZWOŃ 515 515 970 I SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO, NIEZOBOWIĄZUJĄCEGO AUDYTU. ZUPEŁNIE ZA DARMO PRZYGOTUJEMY KOMPLEKSOWĄ WYCENĘ WRAZ Z PROJEKTEM INSTALACJI ORAZ Z SYMULACJĄ UZYSKU.


Fotowoltaika System

Kukowo 1A, 19-400 Olecko,

Godziny otwarcia: Pn - Pt w godz. 8:00 – 15:30

☎ nr tel. 515 515 970

email. biuro@fotowoltaikasystem.pl,

www.fotowoltaikasystem.pl


PARTNERZY

Corab Partner Viessmann Webasto