Pozwól Nam Zadbać o Twoją Przyszłość

Wszystkim naszym klientom oferujemy pełne wsparcie na każdym z etapów inwestycji począwszy od wyceny, projektu, finansowania bez wkładu własnego poprzez korzystne kredyty w zaprzyjaźnionych bankach, kończąc na montażu. Lecz nasza współpraca z klientem nie kończy się z chwilą zakończonego montażu instalacji, każda z instalacji jest przez nas na bieżąco monitorowana w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, w razie jakichkolwiek problemów nasz dział serwisowy jest zawsze w gotowości. 


W naszej siedzibie głównej mają Państwo możliwość osobiście zapoznać się z szeroką gamą oferowanych przez nas produktów. Istnieje też możliwość obejrzenia urządzeń podczas ich pracy. Nasz dział handlowy odpowie na Państwa wszelkie pytania odnośnie specyfikacji, kosztów zakupu a w dziale finansowym uzyskają Państwo wszelkie informacje odnośnie dofinansowań i kredytu.


CZAS UCIEKA - Prosumenci, którzy DO KOŃCA ROKU zamontują instalację fotowoltaiczną i po raz pierwszy uruchomią taką instalację do 31 grudnia, zachowają prawo do rozliczeń NA OBECNYCH ZASADACH przez 15 lat ❗️❗️❗️


Wybierz sprawdzoną i wiarygodną firmę z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. NIE CZEKAJ ! ZADZWOŃ 515 515 970 I SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO, NIEZOBOWIĄZUJĄCEGO AUDYTU. ZUPEŁNIE ZA DARMO PRZYGOTUJEMY KOMPLEKSOWĄ WYCENĘ WRAZ Z PROJEKTEM INSTALACJI ORAZ Z SYMULACJĄ UZYSKU.


Fotowoltaika System

Kukowo 1A, 19-400 Olecko,

Godziny otwarcia: Pn - Pt w godz. 8:00 – 15:30

☎ nr tel. 515 515 970

email. biuro@fotowoltaikasystem.pl,

www.fotowoltaikasystem.pl


PARTNERZY

Corab Partner Viessmann Webasto