Pompa ciepła - ekologiczne ogrzewanie

Magazyn energii
dla domu

Jeśli posiadasz instalację fotowoltaiczną lub zamierzasz zostać jej szczęśliwym posiadaczem to idealnym rozwiązaniem jest magazyn energii elektrycznej dla Twojego domu. Umożliwia on magazynowanie prądu w momencie, gdy produkcja jest większa niż bieżące zużycie. Zmagazynowane nadwyżki energii elektrycznej mogą być wykorzystane, gdy nasza konsumpcja jest zwiększona. 

Wspólnie zadbajmy
o lepsze jutro!

Dzięki wiedzy i pasji do tworzenia lepszego jutra, zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie techniczne. Budując współprace na transparentnych zasadach.

Jesteśmy liderem w branży fotowoltaicznej

Z pewnością nie mamy sobie równych! Bogatemu doświadczenie pozwala nam być najbardziej wiarygodną marką fotowoltaiczną na Warmii i Mazurach.

Posiadamy nieprzeciętne umiejętności

Od 2013 zapewniamy naszym klientom bezpieczne i nowoczesne rozwiązania, które bezsprzecznie minimalizują rachunki za prąd.

Mamy własne ekipy monterskie

Systematycznie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, monitorujemy najnowsze rozwiązania w branży, dokładając starań aby nasze instalacje były kompleksowe i zgodne z najnowszymi trendami.

Dla Ciebie i środowiska

Pompa ciepła:

Pawerbank dla fotowoltaiki

Nadwyżki energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną, zatrzymaj ją w magazynie ( pawerbanku ). Zgromadzoną energię wykorzystasz w momencie, kiedy wystąpi potrzeba.

Bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdują się magazyny energii topowych światowych producentów miedzy innymi: LG Chem, SOFAR SOLAR, DYD. Posiadają zabezpieczenia przed przeciążeniami i zwarciami oraz funkcję backup, która chroni przed nagłą przerwą w dostawie energii z sieci.

Rozbudowa instalacji

Modułowa budowa magazynów energii pozwala na bezproblemową rozbudowę infrastruktury magazynu energii. Łącząc kilka modułów możesz zyskać nawet kilkukrotnie większą pojemność użytkową.

Zwiększ wartość Twojej firmy

Instalując magazyn energii w Twoim domu wprowadzasz dodatkowe zabezpieczenie finansowe, które pozwoli oszczędzać na ogrzewaniu. Zwiększając wartość rynkową domu.

Fotowoltaiczna stolica Warmii i Mazur

Profesjonalny montaż magazynów energii

Jesteśmy świadomi faktu, że dostarczamy dla naszych klientów rozwiązania na lata. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, których komponenty zapewnią komfort użytkowania oraz trwałość potwierdzoną długoletnią gwarancją.

Warianty ofertowe

Posiadasz dom? Chcesz się uniezależnić od stale rosnących cen energii?

Podstwawowy

wewe
od 29
99
złotych / kwp
  • 15 Accounts
  • 100 GB Space
  • 1 Domain Name
  • 500 GB Bandwidth

Zaawansowany

wewe
od 39
99
złotych / kwp
  • 15 Accounts
  • 100 GB Space
  • 1 Domain Name
  • 500 GB Bandwidth

Nasi Partnerzy

Dla domu

poznaj inne produkty

Fotowoltaika - Klimatyzacja - Pompy ciepła - Kolektory słoneczne

Instalacje fotowoltaiczne dla firm i gospodarstw domowych

Nasi specjaliści

Skontaktuj się z doradcą

Umów się na darmowy audyt wraz z darmowym projektem oraz symulacją uzysku.

Email: biuro@fotowoltaikasystem.pl

Prześlij zgłoszenie

Otrzymaj bezpłatną wycenę