O nas

Naszą firmę tworzy zgrany i młody zespół specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki. Systematycznie powiększamy naszą ofertę, aby świadczyć usługi kompleksowo. Abyście mieli Państwo pewność co do zastosowanych przez nas komponentów, współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku dostawcami, których produkty gwarantują najwyższą jakość i trwałość połączoną z długoletnią gwarancją. Działamy na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Zdjęcie siedziby firmy Fotowoltaika System

Nasze usługi obejmują doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierane przez nas komponenty instalacji fotowoltaicznych, są zawsze najlepszym, najbardziej zoptymalizowanym rozwiązaniem dopasowanym do Państwa potrzeb. Projektujemy i instalujemy systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla gospodarstw rolnych, domów oraz firm. Państwo jako nasi klienci mają szansę na znaczne obniżenie swoich kosztów za energię elektryczną oraz zapewnienie sobie niezależności energetycznej na lata!

Nie rzucamy słów na wiatr! W dniu premiery modułu Encor 370 Tomasz jeden z współwłaścicieli zapowiedział, że połać nowej siedziby zostanie pokryta wyżej wymienionymi modułami. Realizacja tej inwestycji została uwieczniona przez ekipę filmową firmy Corab Sp. z o.o..    

Komponenty instalacji:

moduł Encor 370
falownik SolarEdge
konstrukcja Corab T 02

Elementy instalacji fotowoltaicznej


WSPÓŁZAŁOŻYCIELE

Logo Fotowoltaika System

Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. Odwołujemy się do niej, bo wierzymy, że nasza historia czyni nas najbardziej wiarygodną marką fotowoltaiczną na Warmii i Mazurach. Działalność rozpoczęliśmy 1 lipca 2013r., kiedy to dwóch przyjaciół postanowiło zrealizować swoją wizję firmy prężnie działającej i nowoczesnej.

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FIRMY, DOŚWIADCZENIE W BRANŻY ELEKTRYCZNO / ELEKTRYCZNEJ OD 2006 ROKU.


POSIADANE UPRAWNIENIA:

• UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE E, D

• UPRAWNIENIA UDT

• UPRAWNIENIA BHP

• UPRAWNIENIA NADZORU PRAC NA WYSOKOŚCI

• UPRAWNIENIA F-GAZ


Przemysław Kozubowski

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FIRMY, DOŚWIADCZENIE W BRANŻY ELEKTRYCZNO / ELEKTRYCZNEJ OD 2000 ROKU.


POSIADANE UPRAWNIENIA:

• UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE E

• UPRAWNIENIA UDT

• UPRAWNIENIA F-GAZ

OLECKO - "FOTOWOLTAICZNA STOLICA WARMII I MAZUR

Dnia 7 lutego 2020r. podczas II spotkania Corab Partnerów w Olsztynie otrzymaliśmy wyróżnienie dla NAJDYNAMICZNIEJ ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMY W PROGRAMIE CORAB PARTNER W 2019 ROKU. „DZIĘKI WAM JESTEŚMY LIDEREM!” – głosiło hasło na dyplomie wręczonym nam z rąk regionalnego kierownika sprzedaży Łukasza Kotulę. W imieniu całego zespołu Fotowoltaika System w Olecku SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA TO WYRÓŻNIENIE, obiecujemy dołożyć wszelkich starań aby wciąż pozostać liderem. Naszym współpracownikom a w szczególności naszym klientom pragniemy z całego serca podziękować za rok 2019. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę prezesa Henryka Białego za wyróżnienie i wręczoną nam statuetkę, która będzie motywowała nas do wyznaczania nowych celów oraz ich realizowania, co będzie skutkowało stałym wzrostem jakości oferowanych przez nas usług.