Strona Główna

Naszą firmę tworzy zgrany i młody zespół specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki. Systematycznie powiększamy naszą ofertę, aby świadczyć usługi kompleksowo. Abyście mieli Państwo pewność co do zastosowanych przez nas komponentów, współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku dostawcami, których produkty gwarantują najwyższą jakość i trwałość połączoną z długoletnią gwarancją. Działamy na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Nasze usługi obejmują doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierane przez nas komponenty instalacji fotowoltaicznych, są zawsze najlepszym, najbardziej zoptymalizowanym rozwiązaniem dopasowanym do Państwa potrzeb. Projektujemy i instalujemy systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla gospodarstw rolnych, domów oraz firm. Państwo jako nasi klienci mają szansę na znaczne obniżenie swoich kosztów za energię elektryczną oraz zapewnienie sobie niezależności energetycznej na lata!

FOTOWOLTAIKA - "PERPETUM MOBILE"

Czy każdego miesiąca zastanawiasz się nad swoim budżetem domowym? RACHUNKI SPĘDZAJĄ CI SEN Z POWIEK ? MAMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE ! Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna pokryje nasze zapotrzebowanie na energię dzięki czemu będziemy mogli zapomnieć o rosnących rachunkach ze energię. DODATKOWO, jeśli wraz z instalacją fotowoltaiczną zaopatrzymy się w pompę ciepła oraz magazyn energii to zyskamy „PERPETUUM MOBILE”. Już dziś możesz stać się szczęśliwym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej co znacząco zmniejszy comiesięczne opłaty. ZADZWOŃ +48 515 515 970 umów się na darmowy audyt wraz z darmowym projektem oraz symulacją uzysku.

FIRMA-CÓRKA zajmująca się głównie systemami grzewczymi, a w szczególności POMPAMI CIEPŁA, REKUPERACJĄ oraz KLIMATYZACJĄ.

adres: Kukowo 1A, 19-400 Olecko
tel: +48 791 543 404
mail: biuro@greenoze.pl

POMPA CIEPŁA to nowoczesne i ekologiczne urządzenia grzewcze, które cieszą się dużym zainteresowaniem. W ofercie GreenOZE znajdują się produkty czołowych producentów między innymi VIESSMANN I NIBE.

NAJNOWSZE WPISY Z NASZYCH PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH

POLUB, SKOMENTUJ, UDOSTĘPNIJ